7l446PYZ

پنل هواکش وسط پژو پارس اصلی

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
870,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پنل هواکش وسط پژو پارس طرح چوب مات اصلی می باشد. پنل هواکش وسط در پژو پارس، به عنوان یکی از اجزای سیستم تهویه و تبرید خودرو، نقش مهمی در ایجاد راحتی و آسایش در داخل خودرو ایفا می‌کند.

پنل هواکش وسط در خودروی پژو پارس، بخشی از سیستم تهویه و تبرید خودرو است که در وسط صندلی‌های جلو قرار دارد و طرح چوب و مات می باشد. این پنل شامل گریل‌ها و دریچه‌های هواکشی است که برای انتقال هوای تازه و خنک به داخل خودرو و تنظیم جریان هوا استفاده می‌شود.
وظیفه اصلی پنل هواکش وسط در پژو پارس، مدیریت جریان هوا در داخل خودرو است. با استفاده از دریچه‌های هواکشی موجود در پنل، می‌توان میزان و جهت جریان هوا را تنظیم کرده و آن را در جهت دلخواه هدایت کرد. همچنین، این پنل به منظور تهویه مناسب، جریان هوای تازه را به داخل خودرو هدایت کرده و هوای گرم و آلوده را از خودرو خارج می‌کند.
پنل هواکش وسط در پژو پارس، به عنوان یکی از اجزای سیستم تهویه و تبرید خودرو، نقش مهمی در ایجاد راحتی و آسایش در داخل خودرو ایفا می‌کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...