7l446PYZ

مه شکن دنا جلو چپ

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
470,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

استفاده از چراغ‌های مه شکن دنا جلو چپ در شرایطی که میدان دید راننده کاهش یابد، مفید خواهد بود، مانند بارش برف یا مه شدید در جاده. در این شرایط، استفاده از نورهای بالا باعث کاهش میدان دید می‌شود زیرا نور روشن منعکس شده و دیدن جاده را دشوارتر می‌کند.

مه شکن دنا جلو چپ (Fog lights)  به منظور استفاده در شرایط آب و هوایی نامساعد، مثل بارش برف، باران سنگین یا مه غلیظ طراحی شده‌اند. این چراغ‌ها در بخش‌های پایین بدنه و زیر چراغ‌های اصلی نصب می‌شوند و به طور مستقیم جلوی خودرو را روشن می‌کنند.
مه شکن دنا جلو چپ در برخی کشورها برای خودروها الزامی هستند، در حالی که در کشورهای دیگر اجباری نیستند و بسیاری از خودروسازان در مدل‌های پایه و ارزان قیمت خود این چراغ‌ها را نصب نمی‌کنند.
در مورد چراغ‌های مه شکن عقب (Rear fog lights)، آنها معمولاً به صورت یکپارچه با چراغ‌های عقب طراحی می‌شوند و تابش شدیدتری دارند. این چراغ‌ها با تابش شدید خود به رانندگان پشت‌سری درباره وجود خودروی مقابل هشدار می‌دهند. در برخی کشورها، حداقل یک چراغ مه شکن عقب الزامی است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...